Z čeho se vyrábí…

Určitě všichni víte, že se slunečnicový olej, vyrábí lisováním semene slunečnice, řepkový zase lisováním semene řepky olejné.
Z čeho se vyrábí prosím Vás dětský olejíček??

Nejlepší odpověď
dudu

Mám dojem, že základem toho nejlevnějšího dětského olejíčku je olivový olej.

Další odpovědi
badisko

takze je jasne ze ..lisovanim deti … to nebude …

mosoj

No tak nejlepší bude když se podíváš u konkrétního oleje na složení. Ono je hodně druhů.
Vždy je tam nosič ( olej z přírodních semen) sezamový,měsíčkový, mandlový konopný atd + nějaké přidané látky . heřmánek, vitamíny A, E atd.
Doplňuji:
Druhá věc je, jestli to je opravdu z toho co je uvedeno na etiketě.