Michal Kole

Z čeho se skládají psí granule a jak se vyrábí ?

Nejlepší odpověď
anonym

Z čeho se skládají? Jak které…Přečti si obal na jednotlivých značkách.
A vyrábí se tak, že se pod velikým tlakem deklarované suroviny „suší“ a lisují
do různých tvarů. Něco jako kafilerka, ale výsledná hmota se prostě tvaruje.

Další odpovědi
elektrikář

Psí granule se skládají z masové pasty, olejových pokrutin kukuřičného šrotu mletých kostí.Někdy se přidává rybí moučka. Směs se smíchá a slisuje do granulí které se suší. Přesný obsah jedotlivých komponentu najdeš na obalu.

honza19hk

záleží asi na kvalitě granulí,nicméně moc by mě nepřekvapilo kdyby byly z maskokostní moučky.

Jsemtady

Je tam to samé co v běžném párku. K tomu teda navíc ještě vitamíny.

BaruBeru005

Nejdřív je důležité rozdělit granule na ty kvalitní a ještě více kvalitní.:D
Profi řečeno superprémiové, jak se o nich občas píše. Ty hodně kvalitní pro psy s velkým výdejem energie v sobě mají vysoký obsah masa a další živiny, aby se maso doplnilo i jinými potřebnými složkami. Tak to má třeba Carnilove.

Cizecek.M

My kupujeme granule od Slovakia farma. Ty se nám osvědčily nejvíc. Kupujeme ty losované, a ty jsou super, protože tím lisováním si zachovají svoje živony.

Vercule

takže jsou sytější a složením kvalitnější? jestli jsem to správně pochopila?

SarrahParker

Taky kupujeme ty lisované od slovakia farma a jsem ráda, že máme konečně granule, po kterých má ta naše velká všežravá potvora normální stolici https://www.kra­lovstvikrmiv.cz/p/li­sovane-hypoalergenni-granule-slovakia-farma-farmarsky-dvor-26-14-20-2-kg

Dominno

co jsem sledoval, tak nejvíce masa u psích granulí obsahují ty od Britu(já dávám Fresh a pes je s nimi spokojen)