Z čeho se platí auta pro rodiny v pořadu Hodina pravdy na ČT1?

za celkem banální úkoly, které se dají naučit! stačí podlézt stůl nebo zazpívat tři písničky a auto je vaše (dnes rozdány dvě). tento pořad myslím ani nemá žádného sponzora, kdo to všechno tedy platí? (asi my všichni:/)

Nejlepší odpověď
mosoj

Není nad českou závist !

Další odpovědi
anonym

Ct 1 .. pak jestli jsou v poradu reklamy a auto , ktere se tam nabizi si myslim , ze je za minimalni cenu pro Ct , ne-li uplne zdarma. Jako jejich reklama. To si ale jen myslim , ze to tak funguje. -iv-

led

Ak ste si nevšimli v programe sa hovorí o sponzoroch. Platí sa to z reklám, ktoré sú v priebehu programu v samostatných blokoch a priamo spomenuté v programe. Meno firmy spomenuté moderátorom a logo, tie firmy musia zaplatiť.
Z toho, čo sa vyberie na koncesiách, by žiadna televízia nevyžila.

anonym

Mám dojem,že veškeré výhry v ČT se platí z poplatků koncesionářů,tedy z našich peněz.