Avatar uživatele
Registrovaný

Z čeho se mi vypočítává nemocenská, když mi zaměstnavatel dal výpověď po 21. dni a ve zkušební době,mám to někam hlásit?

Doplňuji:
Dekuji vsem za odpovedi,ted se v tom nikdo nevyzna

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Nemocenské dávky se vypočtou z tzv. ´průměrného výdělku´
(§ 353 ZP)

Teď hlásit nikam nic nemusíte, ale až vám skončí nemocenská, tak se obratem dostavte na úřad práce, kde dále postupujte podle jejich pokynů...

----------------

btw. s největší pravděpodobností jste nedostala "výpověď", nýbrž vám byl ukončen pracovní poměr "ve zkušební době"..., to je docela rozdíl, ale to teď neřešte

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/zakonik-prac e/cast13h18.aspx

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.