kadli

Z čeho se maturuje u odborné maturity na Zdravotní škole (zdravce)?

Dobrý den rád bych se zeptal z čeho se maturuje u odborné maturity na střední zdravotní škole (zdravce),moc by mi to pomohlo abych vědel co se mam učit,protože učitele nám to říkají postupně.
Předem děkuji.
Doplňuji:
Rád bych doplnil otázku já chci vědět z čeho přesně se děla ta odborná maturita moc by mi to totiž pomohlo se připravit (jak psychicky ta fyzicky :D).

Nejlepší odpověď
zzzzz

ČJ, matematika nebo cizí jazyk a všechny odborné předměty plus biologie.

Na zdravce pokud vím, je zkouška z odborných předmětů – tzv. praktická maturita a tam se prolínají všechny odborné předměty.

Další odpovědi
da ny

Záleží na studovaném oboru/lyceum. Snad napoví toto:
http://szscb.wz­.cz/szs/maturi­ty.htm.