sofid

Z čeho příjímáte pozitivní energii?

Nejlepší odpověď
Drap

Z lesa, z přírody, z vody z pěkných věcí...............

Další odpovědi
quentos

z dobře odvedené práce, z hudby, ze svižných procházek do přírody, a když není zrovna ani jedno z toho, tak i z vesmíru – stačí nastavit ruce a poprosit…

Kelt

Je to zajímavá otázka. Člověk se pořád o něco snaží a vydává energii a pořád mu připadá, že mu ta energie chybí. Ale stačí, aby se zastavil, zavřel oči, představil si něco pěkného, třeba písničku a vidí že to co dělá, není zase tak důležité, ale že si může odpočinout a začít z novou energií.

mosoj

Nedá se. Naberu ji v přírodě a jen vlezu na silnici tak je po ní.

LysoňXXX

Procházka s nejlepším čtyřnohým přítelem po lese (horách) Každopádně už po obědě jdeme na tůru ať ho unavím :) To počasí se musí využít. PS.: Samozřejmě se zastavím na horské boudě a dám „jedno“

anonym

Ze života – z krásných a příjemných zážitků…
😉

led

Pozitívna filozofia
príroda
Doplňuji:
vysvetlenie v diskusii

Lamalam

Nabírám jí v lese.

zjentek

není třeba přijímat ..postačí nevydávat

Irisa

Každý z něčeho jiného. Mě například dělá dobře společnost přátel a pobyt na přírodě u vody…

marci1

Jsem optimistka, pozitivní myšlení mě „nabíjí“ pozitivní energií. 🙂

NelieM

Procházka do přírody, při hraní s mým psem, z hudby, dobrého jídla, z lidí – jsem člověk, který miluje smích a když se můžu s někdy opravdu dobře nasmát, strašně mě to nabije 🙂

veruberu

ze stromů a z rozhovorů s přáteli!

lota

Ze sluníčka…

led

Základ získavania pozitívnej energie je v pozitívnom myslení.
Ak vidím len negatíva (nezáleží v čom), to pozitívne ťažko získam.

PS.
Než túto teóriu začnete popierať, skúste v nej nájsť to pozitívne. Ak nájdete čo len jedno, potvrdili ste ju.