poa.li

Z čeho máte strach?

Každý se něčeho obáváme, zajímalo by mě, co jiní..

Nejlepší odpověď
ReHu

Z nemocí a z toho, že ve stáří budu možná na někom závislá. Což souvisí. ( ta závislost)

Další odpovědi
Terryle

Bolest, ztráta radosti ze života, ztráta samostatnosti a důstojnosti… a zlo, kterýho bych mohla být schopná.
Plus vosy a sršni (a vůbec hmyz obecně), pavouci, zubaři a letištní procedury :o)

anonym

Obava je to správné slovo a já se obávám,vzhledem k tomu,že pracovní smlouvu mám do 31.12.2010,mi nebude prodloužena! A také se obávám,že náš stát jde k šípku!

Mili @

Z nemocí, to se týká celé mé rodiny, v dnešní době mám strach i o práci, a taky mám obavy z nedostatku financí…
O našem státě nebudu mluvit, to nemá smyl…
:-///