annas

Z čeho máte největší strach?

Z vážné nemoci či jiných skutečných neštěstí, trpíte nějakou fobií atd.? Jen pro zajímavost – A. Hitchcock měl hrůzu z vajec, Woody Allen se prý bojí prakticky všeho.

Nejlepší odpověď
kropitko

Annas,největší strach mám o děti,aby se jim nikdy nic nestalo. No a pak samozřejmě o zdraví,ať už dětí,manžela,moje a samozřejmě všech které mám v okolí.

Další odpovědi
Bumbes

v mládí jsem se bál zubaře … zuby už mám falešné, tak už mám po strachu.

panenka

Měla jsem strach když jsem čekala své děti hrozně jsem si přála aby byli v pořádku zdraví jinak strach nemám z ničeho.

dudu

Za sebe, coby starší osoba musím vzpomenout výrok jednoho z osvícených: „smrti se nebojím, ale strach mám z toho umírání“.
Při zamyšlení nad budoucností svých vnoučat se pak straším myšlenkou, jak naše potomky ovlivní exponencionální vývoj techniky, hlavně pak směřování k virtuální realitě. Neztratí snad schopnost odlišit realitu od fikce, cit a lásku pro druhé, své okolí a pro soužití s přírodou?

quentos

z nenalezení životního štěstí v podobě příslušnice opačného pohlaví. Pokud se toto člověku poštěstí, všechny ostatní fobie se dají lehce překonat. Bohužel tuto formu štěstí bere tolik lidí jako naprostou samozřejmost, jednomu by se z toho zved žaludek.

1popelka1

Já mám fobii z pavouků, ale to je taková ženská klasika, zajímavější možná bude strach z výtahů – ne kvůli malému prostoru, ale z toho, že spadne. Ostatní fobie jsem si zakázala a překonala.

A pokud jde o vážné věci, tak to je samozřejmě nemoc a ztráta nejbližších (rodiny a přátel).

Fallen Angel

Největší strach mám z toho, že budu mít strach…

anonym

Mám v poslední době – strach,jako takový to nebude,ale nepříjemný pocit – z poštovní schránky.Je to klasický Pavlovův reflex.Kdysi jsem byl odchycen coby „černoch“.Už jsem dávno zapomněl,Dopr­.podnik ne.
I když je exekuce spláchnuta,pocity trvají.

Michal

Já mám strach z lidí,kteří mají moc a jsou hloupí.Prostě z hlupáků.

Džanička

Já mám strach z pavouků,ale určitě ne kvůli tomu že je to prý nějaká ženská klasika,protože já jsem se jich nikdy nebála,až když mi bylo asi 8 let a musela jsem chodit do sklepa pro brambory..Přetrvává to do dnes,a když jdu v noci na záchod,a někde je nějaký ten odporný chlupáč,tak jsem schopná i někoho vzbudit,jen aby ho šel zabít..Pak mám na prvním místě strach o děti,jako každá milující matka.

aramah

Jako každá máma o děti a o vnoučata to se bojím neustále.

anonym

Nejvetsi strach?Ted momentalne o svou prave narozenou vnucku ,a cim dal vetsi o praci a o to,abychom vsichni u nas nedopadli jako rekove,a ze nebude leto.

lorja

Mám děsný strach z výšky.Přitom mám za manžela horolezce.Život si s námi umí zalaškovat.