EliškaG

Z čeho kouřovod do udírny?

Budeme stavět zděnou udírnu o vnitřním půdorysu asi 70×70cm. K tomu bude kouřovod a na to se chci zeptat. Z čeho ho udělat. Původně jsme chtěli ze ztraceného bednění což mi zde někdo rozmluvil, že se jedná o beton a kdo ví co by udělal časem tím teplem. Zvažujeme tedy nějakou rouru, kterou by jsme obezdili nebo zalili do betonu, Zvažovali jsme o kameninové rouře jen nevíme jaký by byl vhodný vnitřní průměr té roury. Nebo poraďte někdo i jiný materiál z čeho ten kouřovod udělat. Moc děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Milá EliškoG, jako Ty jsem tady od letošního února. Stejný problém se tu řešil už za mé účasti zde. Co Ti říká podívat se do šedé lišty a zjistit jaké možnosti Ti nabídne vyhledávač?
Zkopírovala bych Ti odkazy, ale je jich tam tolik, že jsem přemýšlela, který vybrat.
Kliknout do vyhledávače a napsat tam udírna, dokážeš. Dál už si vybírej, co Tě konkrétně zaujme.
Doplňuji:
Otázka: Udírna masa | Odpovědi.cz
Jak udit maso v domácí udírně, jak ho naložit, čím topit? Detail otázky na Odpovědi.cz.
www.odpovedi.cz/o­tazky/udirna-masa
Otázka: Zahradní krb, udírna | Odpovědi.cz
Zahradní krb, udírna. můžu použít ytong? Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce. Odpovědět. Zajímavá: Označit otázku jako …
www.odpovedi.cz/o­tazky/zahradni-krb-udirna
Otázka: Jak postavit udírnu a plány na stavbu? | Odpovědi.cz
jak postavit lacinou udirnu Detail otázky na Odpovědi.cz.
www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-postavit-udirnu-a-plany-na-stavbu
Otázka: Kde sehnat plány na stavbu domácí udírny? | Odpovědi.cz
Detail otázky na Odpovědi.cz od uživatele v kategorii Bydlení a zahrada – Zahrada. Počet odpovědí: 3.
www.odpovedi.cz/o­tazky/kde-sehnat-plany-na-stavbu-domaci-udirny
Otázka: Jaké dřevo použít na stavbu udírny.Děkuji. | Odpovědi.cz
Detail otázky na Odpovědi.cz od uživatele kyklopfalo v kategorii Bydlení a zahrada – Opravy a údržba. Počet odpovědí: 4.
www.odpovedi.cz/o­tazky/jake-drevo-pouzit-na-stavbu-udirny-dekuji
Otázka: Z čeho kouřovod do udírny? | Odpovědi.cz
Budeme stavět zděnou udírnu o vnitřním půdorysu asi 70×70cm. K tomu bude kouřovod a na to se chci zeptat. Z čeho ho udělat. Původně jsme chtěli ze …
www.odpovedi.cz/o­tazky/z-ceho-kourovod-do-udirny?utm_source
Otázka: kouřovod do udírny | Odpovědi.cz
Budeme stavět udírnu a kouřovod budeme dělat ze ztraceného bednění. Chci se zeptat zda je možné toto bednějí spojit flexibilním lepidlem na dlažbu zda tomu …
www.odpovedi.cz/o­tazky/kourovod-do-udirny?utm_source
Otázka: Z čeho vyrobit podomácku jednoduchou dřevěnou udírnu …
Detail otázky na Odpovědi.cz od uživatele Papik 14 v kategorii Bydlení a zahrada – Zahrada. Počet odpovědí: 4.
www.odpovedi.cz/­.../z-ceho-vyrobit-podomacku-jednoduchou-drevenou- udirnu-nejlepe-foto
Otázka: Stavba udírny | Odpovědi.cz
Prosím vás poraďte ja postavit dobrou udírnu,nemám s touto stavbou skušenosti. Detail otázky na Odpovědi.cz.
www.odpovedi.cz/o­tazky/stavba-udirny
Otázka: Můžu natřít dřevěnou udírnu z venku ? | Odpovědi.cz
A čím ? Ze smrkových palubek je a bude stát na dešti. Detail otázky na Odpovědi. cz.
www.odpovedi.cz/o­tazky/muzu-natrit-drevenou-udirnu-z-venku

Další odpovědi
Hykam

My máme kouřovod ze šamotových cihel

anonym

Šamotové cihly – nejlepší volba.

vítek

Máme z roury na kouř ke kamnům.

01Ricco

Použijte rouru, která se používá na vložkování komínů. Jinak si myslím, že i ta kameninová by byla dobrá. Nevím přesně v jakých průměrech se dělají, ale když požijete něco kolem 25 cm nic tím nezkazíte.