bohunka1

Z čeho jsou vonné tyčinky?

Nejlepší odpověď
Terryle

Asi jak který – ty kvalitnější z dovozu (dražší a většinou i v menších baleních) by měly být ze směsi vonných olejů, sušených bylinek, dřev, koření a jinejch aromatickejch látek.
Ty levný budou možná mít taky něco z toho, ale hlavně chemický náhražky, barviva a aromata. Takže to není nic zdravýho. Ale taky jsem je svýho času pálila hodně :) ale přešla jsem na aromaoleje, přece jen je to trochu čistší – a dá se líp namíchat konkrétní vůně, na kterou je nálada :o)

Další odpovědi
hanulka11

Jsou to vlastně dřívka napuštěná různými aromatickými oleji a různými esencemi, které nám dělají dobře ,když se uvolňují do vzduchu.