mikik

Z avi do UDF?

Dobrý den chci se zeptat jestli existuje program na převádění filmů na PC z avi do UDF?Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Hlada

AVI (Audio VIdeo Interleave) je multimediální kontejner pro ukládání AV stop.
UDF (Universal Disk Format) je formát pro vypalování dat na disk.
Jsou to pojmy z různých činností. AVI zůstane AVI bez ohledu na to, v jakém formátu se vypálí.
Na co to potřebujete? Máte tak dlouhé video, že vám nestačí ISO9660?

Další odpovědi
Michal Kole

UDF není formát na video, ale souborový systém

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/U­niversal_Disk_For­mat

kablik

určitě zajímavý dotaz, ale k čemu je to dobrý?