snarkon

Proč se zvýšily po delší trase otáčky – yuki whip 50 2T a nejdou seštelovat?

zdravím potřeboval bych pomoct nějak se mi samy zvýšili po delší trase otáčky a nejdou nijak seštelovat ,na štelování vzduchu to nijak moc nereaguje nevim si stim už rady .Děkuji všem za pomoc.

Doplňuji:
Příruba je takova no už nic moc je spravovaná,a stím jak visí plovák co to znamená nebo jak to odstranit?

Odpovědi
mojitek

zkontroluj těsnost karbíku,taky jestli je příruba ok,pak sundej karbík a pročisti ho.Může být povolený nějaký štelovací šroubek. pak to znovu namontuj a dle návodu povol/dotáhni štelovací šroubky. Ale spíš ti visí plovák dle mě..
Doplňuji:
no příruba musí bejt ok,jinak je neplecha. Ten plovák je něco jako bójka která ti plave v benzínu toho karbíku.Prostě ten karbec sundej a překontroluj to.Takhle od kompu ti toho moc neporadím,páč to nevidím.Ještě zkontroluj lanko k tomu karbíku-může drhnout,může být porušený atd. V lanku musí být tak 1–2 mm vůle ,tzn,že když zatáhneš za plyn(lanko),tak ti jde těch 1–2 mm a až pak zabírá(je to z důvodu aby lanko nebylo permamentně napnutý naprázdno.