vivatisCZ

YouTube mi po úpravě účtu smazal videa na YouTube. Jak je vrátit?

POMOC! Chtěl jsem přidat komentář, ale musel jsem si YT účet propojit s Google+ a pak se mi smazali všechna videa. Co s tím ted? Jak si mám YT účet odpojit od Google+? Opravdu moc prosím o pomoc! :( Děkuji všem!

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Videa se nesmazala, musíš jít do nastavení a tam je někde odpojit účet Google+. Až to uděláš tak se vrátí původní účet a videa budou zpátky. Taky s tím občas zápasím a proklínám vlezlost Google.