panhamster

Youtube – co se vám něm líbí?

Poslední dobou se na YTB rozmohl trend LetsPlayů, Vlogů atd. Je to pořád stejné, o ničem. PC hry jsou super, ale když vidíte každej den milion kanálů na kterejch 10letí kluci smaží Majna, tak mě to neba [:-D] Na druhou stranu maj odvahu. Říkal jsem si, že bych točil zajímavé dokumenty (a chtěl bych aby byly zábavný a ne plytký [:-D] ) a i různý scénky a skeče. Ale pořád hledám odvahu a nevím jestli by se na to někdo díval. [:)] Jinak koho máte nejraději z československé scény YTB? Mě se třeba líbí fiflipův či nejfakeův kanál

Nejlepší odpověď
www

Odpovědi.cz neslouží primárně jako chat, tato otázka je ‚zralá‘ na odstranění. Zkus to proto jinde, nebo se ptej jinak.
P.S: YT sleduji minimálně.

Další odpovědi
badisko

netusim ocem je rec …:D kdyby jsi poslal odkaz …:D nebo mam starsim neco vysvetlil :D
Doplňuji:
jinak nezavid a pokus se byt na d veci !! oco ti jde …?

Lucy

NejFake – sleduji ho sleduji a mám ho ráda hlavně za jeho názory a líbí se mi, že jen nevtipkuje, ale snaží se lidem i něco dát.

Ati – znám ho díky NejFakovi, přijde mi vtipný a i rozumný, ale na jeho videa koukám jen občas.

GoGo – asi jedný slovenský youtuber, kterého mám fakt ráda, dokáže mě šíleně rozesmát, ale pokud víte o tom jeho sporu s Gr3thou, tak jsem byla na její straně a na GoGa docela naštvaná, za to jak to blbě pochopil a pak se k tomu snad už ani nikdy nevyjádřil a neuznal svoji chybu a dělal z Gr3thy akorát hlupáka. Jak říkám, přijde mi ohromně vtipný, sympatický mi je ale už o něco méně.

Smusa – znám ho díky GoGovi, natáčeli společně u Smusy doma vlog, který mě nijak moc nezaujal, jeho další další videa už jo. Některá si pouštím dokonce i po několikáté. Přijde mi strašně legrační, napodobuju ho občas dokonce i jak při facebookovém dopisování s kamarády (kteří ho znají), tak v reálu. :D V jeho prvních videích mi sice vadilo, že mluvil docela sprostě, ale teď už si na to nejspíš dává pozor a i podle rozhovorů z moravského craftconu mi přijde sympatický. :)

Adam Jícha – našla jsem ho díky videu „15 věcí, které kluci nesnášejí na holkách“, které sice shrnul dobře a přijde mi, že má dobré názory i v dalších jeho videích, ale nějak mám furt pocit, že by se měl naučit lépe vyjadřovat a nemít tak rozklepaný hlas, protože občas mluví jako kdyby se bál, že řekne něco špatně a díky tomu se pak nakonec stejně kolikrát přeřekne.

Viral Brothers – znám je díky facebooku, protože jejich videa se šíří rychlostí světla. :D Kolikrát jsem je sama sdílela, jsou zábavní. :)

Ajk Murczechy – sledovala jsem ho spíš dřív, znám ho díky videu „ja vam ten X-teen z hlavy vymlatim“. Videa má dobrá, vtipná.

Jan Zelenka – nechápu jak se někdo může téměř úplně vzdát svého osobního života tak, že ze sebe dělá na youtube blbce. Má z toho asi sice dobré peníze, ale za jakou cenu. Na jednu stranu ho za to obdivuji, věřim že v hlavě má něco víc, než co předvádí ve videích, ale vadí mi že vrhá špatné světlo na homosexuály.

Znám jich daleko víc, ale tyhle asi nejlíp a myslím, že to už radši stačí. :) :D

kapka

Zkus něco natočit, ti známí vlogeři taky jednou nějak začínali a postupně si získávali svoje odběratele.
znám určitě Viral brothers

Z vlogerů mám nejradši Nejfaka.

Znám ještě Goga, Smusu, Atiho, Ajka, jakože vím o koho jde, pár videí jsem viděla a líbilo se mi to celkem. Ona mi je ukazuje dcera totiž. 🙂
Z holek znám trochu vlogerku Grétu.
Ještě znám Peťana, ale abych pravdu řekla, nezaujal mě svým chováním.

huxa

Já se jednou docela zhulil a něco popil, natočil sedmisekundové video, jak si hraji na Hamleta, pronesl repliku „pít či nepít, to je, oč tu jde“ a mělo to přes dva tisíce shlédnutí :) Toto se mi hrozně líbí, čím větší blbost, čím více se ztrapníš, tím máš větší shledávanost-více peněz. Také se mi líbí, že je zadarmo.