fortin

Youtube a zasekávání videa. Cvičím Youtube tak, že když se video sekne, načtu stránku znovu. Třeba 5×.

Nebo i 10×. Do doby než pošlou data s nějakým předstihem. Jde naučit Youtube aby odesílal data do přehrávače rychleji? Nebudu přece přepínat na základní rozlišení 240 pixelů? Funguje tento způsob domluvy i u vás?

Nejlepší odpověď
beer

Tak s tím jsem se už taky setkal.. Tenkrát stačilo místo znovu načíst to načítané video jen na okamžik shodit dolů na hlavní panel (vpravo nahoře, čárka před křížkem). Vyzkoušej))

Další odpovědi
Itter

Hmmm, ne. Je to jen o rychlosti internetu a zatížení serverů. V Brně můžu na youtube koukat na 1080p video bez problému a doma hladce jen na 320p.
Recept: otevřít stránku a počkat až se video načte a mezitím brouzdat jinde

fortin

Pivařu, o víkendu běží videa rychle. Přesněji od pátku večer do Nedělního večera. To běží v pohodě. Jinak v týdnu většinu videí posílají pomalu. Navštěvuji http://www.spe­edtest.net/ na doporučení. Test rychl. přip. ukazuje to co mám ve smlouvě, často i nad. Když nad videem kliknu dalším tlačítkem myši a zvolím Zobrazit informace o videu. Kolísá to 0–1050–1400– krátce tam je 10 000 kbps ale to jenom v noci. http://img.na­dapenny.com/t20/111­03/nadap174400234­260232.jpg Kolikrát to ani nedojde celý ani za hodinu.