jazu.zuja

You are going to live there where you prefer more......je tato veta napsana gramaticky v anglictine spravne??

Odpovědi
Awer

Je to divná věta .) Určitě tam nebude „there where“ – You are going to live where you will prefer more, napsal bych já, ale už je to pár let, co jsem se učil na cetrtifikáty, tj. berem s rezervou.. .)

quentos

Aver má pravdu, to „there“ tam nebude a u „prefer“ bude nejspíše potřeba budoucí čas. ALE: neznáme kontext – z něj by třeba vyplynuly další chyby (např. užití „going to“ závisí na souvislostech a­pod.)