Avatar uživatele
LadyEll

Yorkshirka a březost

Zdravím, mám dvouletou fenku yorkshirku a před týdnem jsme jí nechali nakrýt velmi zkušeným pejskem-bylo to 12tý den hárání. Nevím jestli jsem si to vsugerovala,nebo je možné,že by už u ní proběhly takové změny,které vnímá? Přijde mi poslední dva dny taková smutná a líná,celý den prospí sama na posteli, přijde se jen najíst a zase odejde. Ven se jí moc nechce. A dnes jsem u ní našla takový divný výtok z pochvy, vypadá to spíše jako hnis-má to nažloutlou barvu. Všechny chlupy okolo pochvy měla zalepené,tak jsem jí musela umýt. Je to normální nebo je něco v nepořádku? Prosím o radu, nejsem zkušená, je to první zkušenost a tak se o ní bojím,ale zároveň nechci být za blbku,abych kvůli něčemu normálnímu letěla k doktorovi. Děkuji moc. El

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, DusanOrlik, BENYTA před 5022 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BENYTA

El,
je chvályhodné,že máte starost,ted se ještě nemusíte ničeho bát.
Ten výtok byl čirý,nažloutlý,kon­zistencí jako sliz.To je jen přirozené čistění,to se děje i když není březí,ani si toho nemusíte všimnout,fenka se sama očistí.
Po nakrytí,zvlášt,když je víc citlivá – empatická,se ihned mění hormonální hladina,takže změny můžete už pozorovat.
Od pátého do jedenáctého dne zygoty – oplodněná vajíčka sestupují přes vejcovody do děložních rohů,po 14 dnech teprve začne být řádně přecitlivělá na všechny změny,např.i dobu venčení,také se v tu dobu nedoporučuje očkovat,odčervovat apod.
Tak zase napište,když se bude dít něco nového.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Nevím, jak to mají fenečky s tím výtokem, ale kamarádky fenka se změnila už pár dní po nakrytí. Byla daleko mazlivější a přítulnější. Ani se mi nechtělo věřit, že to je na ní tak brzy znát.
A myslím, že veterinář by vás za bl.. neměl. Spíš by měl radost, že nejste pouze množitelé, ale že máte starost. Po druhé už budete moudřejší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek