Andrej99

Xbox live – online na vždy?

Zdravím,

asi před měsícem a půl jsem našel pokuaz na zlaté členství na měsíc zdarma tak jsem neváhal a začal jsem hrát online… hrál jsem většinou Top spin 4. Vše OK. Po vypršení zlatého členství se ale dá hrát online tato hra i dál! (další hry jsem nezkoušel) je to normální? (ne, že by mi to vadilo)

Předem dík

Odpovědi
Motherlander

Normální to je, gold učet jediné co umožnuje, že mate lepší přístup k demům, lepší multiplayer, měsíčně můžete stahnout dvě hry, ktere vám nabídne obchod, můžete ovládat internet pomocí kinectu nebo tabletu atd…