Lexaxelaexl

X Box nebo PS3?

Chci si koupit buď x box 360 nebo ps3, ale nevím jak se rozhodnout. Jestli máte někdo zkušenosti, mohli byste mi pls poradit? dík

Nejlepší odpověď
Marian27

zalezi jak chces konzoli vyuzit podle me graficky asi vyjdou nastejno je lepsi mit samozrejme lcd tv kvli hdmi pripojeni konzoli ps3 je novejsi a ma oproti xbox bluray prehravac takze docela usetrene penize jelikoz bluray je porad malinko drazšši zalezitost xbox je zase na trhu dele tudiž je jasne že ma třeba vice her k dostani rozhodnuti je na tobě 🙂