briketka10

WWW má zlato !! gratulujte se mnou !!

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=I­xAKFlpdcfc&fe­ature=related

ták ještě jednou tleskám 🙂

Nejlepší odpověď
www

Týýjo.. Teď to taky vidím! 😁
Tak ti díky kočko a samozřejmě všem!!!
Doplňuji:
Využívám této situace, abych se mohl omluvit všem.
Jsem tady vždy jen z hloupého mobilu a tím pádem vůbec nemám možnost ani tím palcem alespoň ze slušnosti „oplatit“ palcování, když to jde. Já totiž nepoznám kdo mně kdy palec dal 😉. Samozřejmě, mám zde jako všichni své oblíbené uživatele, stejně tak jako ty oblíbené míň. Takže hodnotím jen a jen podle mne kvalitní odpověď, což tu nebývá občas pravidlem.
Ale znovu děkuji! 🙂

Další odpovědi
štamgast

Ale kuš! Tak to velká gratulace! A škoda, že -iv- je na výletu kolem světa, určitě by ho přijala do klubu ženichů :)!

hanulka11

Ze srdce blahopřeji jen tak dál

tom004

Rád se přidávám ke gratulacím.

Ella

moc gratuluji!! :)

casey

Gratuluji velice a doufam, ze tva aktivita po dosazeni mety nejvyssi nepolevi.

johana 56

Srdečná gratulace a díky.
Ad.briketka:Vaše bdělost je obdivuhodná.

Nikkol

moc gratuluji 🙂

fablen

ráda se připojuji ke gratulaci k získání tohoto drahého a vzácného kovu

Illines

I ja gratuluji-jen tak dal.

WeeBear

I já blahopřeji, je poctivě získané. Jen tak dál! 🙂

Michal Kole

Gratuluji

aramah

Též kratulace ode mne:)
Doplňuji:
gratulace :)

anonym

Congratulations! Už je zlatých 35, ale k té první příčce je ještě dlouhá cesta… 91.775 bodů!

Jikra

Já bych se taky velice rád připojil k ostatním a pogratuloval -www- k metě nejvyšší. Velice dobrá práce a jen tak dál.

Deli

Také se přidávám ke všem gratulujícím! 🙂

Drap

Připojuji se ke gratulacím, a přeji mnoho dalších úspěchů

Damiana

Srdečně gratuluji – je vidět, že chytrost a zvídavost mají stále cenu zlata! 🙂

anonym

Zase pozdě,gratuluji mnohokrát!

pusinka50

Gratuluji:-)

beer

No teda pane kolego, tak Vám to přeju obzvláště rád! )))

Andělé

Opožděně se přidávám ke gratulaci ke zlatu,jen tak dál!:-)

fcoop

Gratuluji.

led

Aj zo Slovenska letí blahoželanie

Sůwa

Já také moc gratuluji, ale tudy je to bezpečnější, já už nechci body za nic, jako když jsem přála WeeBear. WWW, jsi „zlatíčko“. Sůwa

briketka10

milá suwo stejně se před tím stříbrem neschováte 😁

annas

Také se připojuji ke gratulaci.

anonym

suwo,zrovna ty jsi ten,ta,koho já velmi obdivuju!Beru,uz­návám.