MrGandy

www.dealextreme.com

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s tímto eshopem? Četl jsem na internetu mnoho článků … některé kladné a některé záporné, tak bych chtěl vědět, jak to teda je a jestli doporučujete zde nakupovat.

Odpovědi

Nakupoval jsem tam několikrát a bylo to vždy bez problémů. Jednou mi něco nepřišlo, slušně jsem jim o tom napsal a poslali mi tu věc znovu. Takže myslím, že v tomto směru není čeho se bát. Kvalitu zboží ale musíte brát s rezervou. Něco dražšího bych si tam asi nekupoval. Taky stojí za to porovnat cenu s nabídkou na Ebay. Čínští obchodníci mají vesměs stejné zboží, takže tam totéž můžete získat levněji.