snarkon

world of warcraft

cataclysm mi normalne jde vsechno vynikajici grafika vse,a wrath of the ling king mi nejde proste mam vsechno vte hre zelene zem hory a vsechno nevite cim to muze byt?

Odpovědi
RyuzakiKate

Podle mě, když sis nainstaloval Cataclysm, tak sis vlastně původní verzi (classic + TBC + WotLK) upgradoval, takže samotný WotLK ti už takhle nepůjde. Ledaže by sis všechny patche bez Cata dal do jiný složky a tím pádem mohl hrát obě dvě verze. Takhle jsem to jednou měla, na ploše tři ikony (v tvém případě by to byly dvě) a v pohodě. Snad jsem tě pochopila správně, nějak ale nevím, co myslíš tím, že je všechno zelené?