SergeiGyrman

Kde sehnat WordPress šablonu pro herní portál?

Dobrý den, měl bych otázku pro dnešní uživatele používající WordPress na svých webových stránkách.
Sháním šablonu, která bude vyhovující mým představám, ale nemohu se nikde dohledat. Nacházím v dnešní formy šablon, které nenabízejí viditelnost příspěvků a jejích příspěvky jsou tak rozložené po stránce.
Přestavuji si šablonu, která má pod sebou seřazené příspěvky. Na kraji nebo u příspěvku je datum (např. Čvc 08 2016) a příspěvek může mít náhledový obrázek. Tlačítko číst více. Nic velice rozloženého a nic nepřehledného.

Odpovědi
Lamalam

Tak přesně tohle umí defaultní šablona WP.