jennysh

Wordpress šablona-Někdo kdo překládá šablony ve volném čase zdarma a rád?

Ptám se proto,protože bych potřeboval přeložit pár šablon,tak se ptám zda-li to má někdo,jako koníček ve svém volném čase,já to osobně,to moc v oblibě nemám,kdyby měl někdo zájem,byl bych rád za každou odpověď. Jinak dám poptávku na web a zaplatím jsi překlad.

Odpovědi
JanVal

Zdravím,
občas si pro osobní účely některé šablony přeložím. Už jich je dost, mohl by jste proto prosím upřesnit, které chcete přeložit? :)