P70

Poradíte, jak mám vyřešit ve Wordu špatné uložení upraveného textu? Více v popisu.

Dobrý den, stáhnul jsem si dokument ve wordu a udělal na něm pár změn při tom jsem ho nesčetněkrát uložil a po dvou dnech jsem ho zase otevřel, abych na něm udělal pár změn, ale krom první stránky byly všechny ostatní v původní verzi totiž té stažené nevíte někdo prosím Vás čim je to způsobené. Dík

Původní neotázka
Word špatné uložení

Odpovědi
Alesh

Prostě čučíš do té původní verze, kterou sis stáhl a další editace jsi pak uložil pod jiným souborem, tohle bych si tipl. Musel bys přesně popsat, jak máš nastavené stahování v prohlížeči a jaké přesně kroky jsi udělal. Takhle ti můžu poradit maximálně to, aby ses podíval do historie naposledy otevřených dokumentů přímo ve Wordu.

ivzez

Také to tipuji na uložení jinam nebo pod jiným názvem.

Jestli jste si dokument stáhnul do jiné složky, než dokumenty
běžně ukládáte, mohl Word dokument uložit do obvyklé složky
a stažený dokument mohl zůstat v původní podobě.

Nebo jste místo „uložit“ mohl jednou použít „uložit jako“ → Word
vytvořil nový dokument a další změny ukládal v něm.

Ale je to tak lepší. Já pokud upravuji stažený dokument,
upravuji radši kopii, původní dokument nechávám beze změny
pro případnou pozdější kontrolu.