leporela22

Jak nahradit nebo opravit Word press error?

Dobrý den potřeboval bych poradit nevím co je to za chybu
Fatal error: Can't use function return value in write context in /data/web/vir­tuals/95533/vir­tual/www/wp-content/themes/mont-blanc/framewor­k/customizer.php on line 516

Odpovědi
Shaohao

pravdepodobne mas starsi php nez verze 5.5 – vypada to na ‚arbitrary expression‘, ktery funguji az od zminene verze. Slo by to upravit pro podporu starsich, ale zalezi kolik tam techto pripadu je…

arygnoc

akú funkciu voláte?
jedná sa o návrat výslednej hodnoty funkcie v špatnom formáte/type.

zistite výpisom, aká hodnota je vracaná, nech viete či je požadovaného typu/hodnoty.

;-Q

arygnoc

Shaohao:

vy poznáte podľa chybovej hlášky verziu php?

;-Q