FOX.IK

Jak v wordu vytvorit dva sloupce, abych nemusela tu mezeru mezi slovy nemusela delat mezernikem?

Potrebovala bych poradit, jak v wordu vytvorit dva sloupce, abych nemusela tu mezeru mezi slovy nemusela delat mezernikem. dekuji
Doplňuji:
To trochu nechapu, podrobnejc by to neslo? Potrebuju aby se ten text takto delal automaticky

Odpovědi
Pepa25

Použij tabulátor (kláves vedle Q).
Doplňuji:
Aha, tak to si rovnou vlož tabulku. Vložení → Tabulka – >Vložit tabulku

anonym

Jakou máš verzi Wordu???
Je to podstatné pro přesnou radu…
😉
Obecně – v menu Wordu – Formát – Sloupce – a vybereš si počet.
A nebo, opět v menu – Tabulka – Vložit, zvolíš počet sloupců (a řádků), poté, pokud nechceš aby tabulka měla obrysy, nedefinuješ je.
😉

talka

Klávesa VLEVO vedle Q! Ale automaticky – neznám.

FOX.IK

Klavesa vedle „Q“ dela uplne to same, co SPACE, to nepotrebuji

Pepa25

Dotaz byl, jak to udělat, abys nemusela dělat mezeru mezerníkem, tak nevím, proč se ti nelíbí, že to dělá „to samé“ 😉 Navíc mezerník má tu výhodu, že zarovnává text přesně stejně, umožňuje rychlé posunutí celého sloupce a také jednoduché převody textu na tabulku