kurec

windowsy-

ja mam windows xp mužu mit windows 7?

Nejlepší odpověď
trnková

Při opravě mého notebooku mi byly nabídnuty Win 7– home premium. Dle typu-výkonu počítače se instalují Win 7 ve verzi 32 bitů nebo 64 bitů.Tam kde běžela XP tak určitě poběží i některý typ Win 7.Celá ta výměna systému mě stála 3 500 kč.

Další odpovědi
štamgast

Kup si W7 a přeinstaluj OS.

led

Spravte si test. Pozrite si poradcu na upgrade na win7:
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows/dow­nloads/upgrade-advisor

lukas.zmizik

neda se automatickyrict, ze na comp, na kterem bezi win XP pobezi i win 7 …i kdyz muj comp bezi s win 7 x64 rychleji nez s xp – vypnul jsem zejmena spoustu grafickych nesmyslu a miniaplikace a podobne hlouposti, uzpusobil system na vykon a jde to celkem znat…

zalezi na procesoru a pameti ram

32 bitove systemy se instaluji na jednojadrove procesory, 64 bitove na dvoujadrove…

RomanP

Když na něho máš peníze tak hurá do obchodu a je tvůj

anonym

Škoda měnit XP za něco zcela jiného, co vývojáři mysleli že tento (za chvíli zastaralý systém) používáte přes tablet a bůhví co, Kdo má XP, je Pán.