Supercom

Windows7-Procesy

Dobrý den, chtel bych se zeptat, jak celý výkon pocitace pridelit jen jednomu procesu. A jestli to jde a neposkodi pocitac, dekuji za odpoved.
Dekuji i za ostatni odpovedi.

Odpovědi
Bedy

Pokud chcete přidělit celý možný dostupný výkon počítače jednomu procesu, nastvate mu prioritu jako Reálný čas. Ale to bych radši nedělal, není to bezpečné, není to dobré.
Proto je lepší mu nastavit Vysokou prioritu.

Určitě se vyvarujte aplikacím typu Advanced Systemcare, Tune UP, Zrychlení Počítače, Winoptimizer apod. Ty nadělají víc škody, jak užitku.
Určitě dobrou volbou nejsou i nové verze programu Game Booster, ale ty staré verze (1.x) bývaly docela dobré, nebyly nijak agresivní.

anonym

Pokud myslis hry, tak to jde optimalizovat a přidělit více výkonu ke hře , myslím že i k jiným aplikacím→ urcite si to stahni ja to pouzivam, zvysi to vykon mnohdy o víc než 40%

jpau

Pokud máš jeden počítač tak to nejde. Potřebuješ uživit i procesy, které obhospodařují chod OS. Jediné co můžeš je nastavit priorita procesu – tzn. ho „upřednostnit“ před jinými ale to pouze do určité míry.