Windows XPusporný režim

Stále se mi nedaří zprovoznit usporný režim a režim spánku při kliknutí na start-vypnout počítač-režim spánku k vypnutí nedojde ale naskočí upozornění na chybející ovladač nic jsem nemazal a dříve vše chodilo co může býti příčinou a nebo je chyba v nastavení já předem děkuji za odpovědi F.

Nejlepší odpověď
Hlada

Docela bych té hlášce věřil. Příčin může být sice víc, ale ty by nehlásily chybějící ovladač. Vraťte systém pomocí bodu obnovení. Když to nepomůže, zkuste to opravit pomocí instalačního CD volbou R při instalaci. Tím se data a programy nesmažou.