Mám stáhnout na Windows XP všechny aktualizace po přeinstalování??

Po přeinstalaci XP je nabízeno asi 120 aktualizací mám je všechny stáhnout i když podpora XP končí?

Nejlepší odpověď
MK44

Chcete-li mít OS co nejlépe zabezpečen, tedy teď už jen záplatami do skončení podpory, instalujte všechny.

Z vlastních zkušeností doporučuje neinstalovat je najednou, ale ve skupinách po pěti až deseti. Mezi každou dávkou několikrát restartovat a ověřit funkčnost systému. Na některých instalacích může určitá záplata dělat neplechu. Pokud je nainstalujete všechny najednou, budete těžko zjišťovat, které to jsou. Naopak, pokud víte, že potíže nastaly po instalaci poslední dávky záplat, můžete je snadno odinstalovat a opět je instalovat po jedné, čímž zjistíte konkrétní záplatu, která působí potíže.
Při instalaci a deinstalaci dodržujte pořadí hotfixů, v němž byly vydány.

Další odpovědi
jpau

To že končí podpora znamená, že se nevydávají nové aktualizace. Neznamená to ale, že nejsou k dispozici ty staré.

Odpověď na tvoji otázku je: „Spíš ano“ – nevím, na co chceš počítač používat…