LEONEK

Windows xp- potřeboval bych poradit,jek a hlavně jakým způsobem si do pc nainstalovat Windows xp profesional?

mám vlastně na mysli kde ho mohu bezpečně stáhnout zadarmo a jak ho do pc nainstalovat co vše musím udělat atd. předem děkuji za rady a Vaší pomoc Leo

Nejlepší odpověď
Bedy

Ne, legální cestou ho neseženete. nelegální cesta nese řadu rizik, například že se ten systém časem sesype, bude zranitelnější, plný děr nebo pomalejší.

Mohu doporučit Xubuntu Linux nebo Kubuntu Linux. Oba, jak jsem psal, jsou v češtině, ZDARMA a výhodou je i to, že si počítač nemusíte brzdit antivirem a jinými anti-(spyware,…), nemusíte pravidelně defragmentovat a čistit disk, nemusíte čistit registr – počítač se nebude zpomalovat tak jako se Windows časem zpomalují.

Xubuntu stáhnete zde: www.xubuntu.cz, v případě, že si vyberete Kubuntu, mrkněte na www.kubuntu.cz
Ty linuxy (lépe řečeno linuxové distribuce) jsou jak ve verzi 32bitoé, tak i 64bitové.
Doporučuju se podívat určitě na http://wiki.u­buntu.cz/p%C5%99e­chod_z_window­s_na_ubuntu , kde najdete informace o přechodu z Windows na Ubuntu (platí to i pro Xubuntu, Kubuntu a ostatní *buntu).
Tam najdete spoustu informací o Linuxu a najdete tam určitě odpovědi na spoustu Vaších otázek.

Jinak mrkněte na www.linux.cz, kde najdete spoustu informací o Linuxu.

Další odpovědi
badisko

k cemu windows ?…jsou tady i lepsi …napr linux…

Michal Kole

Jedině z warez webů, ale je to NEZÁKONNÉ