windows XP Home Edition Režim spánku

Po reinstalaci mám nefunkční režim spánku po klinuí na režim spánku naskočí upozornění problém Ovladač zařízení D-Link DFE-530TX PCI Fast Ethernet Adapter(recA) jde tento problém odstranit hledal jsem tento ovladač ale bez uspěchu za každou radu dík F.

Doplňuji:
Děkuji za návod kde hledat stačilo otevřít správa počítače a ovladač aktualizovat ještě jednou díky F.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud to zařízení nepotřebuješ, odinstaluj je (příp. zakaž) – Start – Ovládací panely, Nástroje pro správu – Správa počítače, Správce zařízení, pravým na to konkrétní, Odinstalovat…
Doplňuji:
Není zač – já myslel, že´s aktualizaci zkoušel…
😉
Ale hlavně, že už funguje.

Další odpovědi
Seznam.cz

Pro ostatní přidávám link http://blog.za­rohem.cz/clanek­.asp?cislo=2395

3.5.2012 | Karel Kilián

Počítač kvůli relativně dlouhému startu nevypínám, ale jen uspávám, tj. uvádím do stavu, kdy je schopen být bez napájení, ale jeho opětovné zapnutí spočívá pouze v natažení obsahu RAM z pevného disku. Hledal jsem tedy řešení, jak ho uspávat kliknutím na ikonu namísto běžného Start-Vypnout-Shift-Režim spánku. Kromě toho jsem chtěl, aby se počítač uspával také z naplánovaných úloh. To pod Windows XP není možné provádět příkazem shutdown, protože nemá parametr pro hibernaci.

Řešení bylo překvapivě jednoduché:
Prakticky kdekoli si můžete vytvořit soubor, který nazvete např. vypni.bat.
Do tohoto souboru zkopírujte následující: %windir%\system32\run­dll32.exe powrprof.dll,Set­SuspendState Hibernate
Soubor uložte.
Nyní na tento soubor můžete například vytvořit zástupce na ploše, v panelu rychlého přístupu, nebo ho lze spouštět přes naplánované úlohy.