windows XP Home Edition Režim spánku

Po reinstalaci mám nefunkční režim spánku po klinuí na režim spánku naskočí upozornění problém Ovladač zařízení D-Link DFE-530TX PCI Fast Ethernet Adapter(recA) jde tento problém odstranit hledal jsem tento ovladač ale bez uspěchu za každou radu dík F.

Doplňuji:
Děkuji za návod kde hledat stačilo otevřít správa počítače a ovladač aktualizovat ještě jednou díky F.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokud to zařízení nepotřebuješ, odinstaluj je (příp. zakaž) - Start - Ovládací panely, Nástroje pro správu - Správa počítače, Správce zařízení, pravým na to konkrétní, Odinstalovat...
Doplňuji:
Není zač - já myslel, že´s aktualizaci zkoušel...
;-)
Ale hlavně, že už funguje.

Další odpovědi:

Pokročilý

Pro ostatní přidávám link http://blog.zarohem.cz/…

3.5.2012 | Karel Kilián

Počítač kvůli relativně dlouhému startu nevypínám, ale jen uspávám, tj. uvádím do stavu, kdy je schopen být bez napájení, ale jeho opětovné zapnutí spočívá pouze v natažení obsahu RAM z pevného disku. Hledal jsem tedy řešení, jak ho uspávat kliknutím na ikonu namísto běžného Start-Vypnout-Shift-Režim spánku. Kromě toho jsem chtěl, aby se počítač uspával také z naplánovaných úloh. To pod Windows XP není možné provádět příkazem shutdown, protože nemá parametr pro hibernaci.

Řešení bylo překvapivě jednoduché:
Prakticky kdekoli si můžete vytvořit soubor, který nazvete např. vypni.bat.
Do tohoto souboru zkopírujte následující: %windir%\system32\rundll32.exe powrprof.dll,SetSuspendState Hibernate
Soubor uložte.
Nyní na tento soubor můžete například vytvořit zástupce na ploše, v panelu rychlého přístupu, nebo ho lze spouštět přes naplánované úlohy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.