tomas405

windows xp aktualizace

Proč se mi poslední dobou neaktualizovává win xp? Dají se ty aktualizace někde stáhnout?

Nejlepší odpověď
beer

Stačí kliknout na stránce v panelu nástrojů (IE) na Zabezpečení a hned tam uvidíš Wndows Update.
Pro jistotu to máš zde:
http://www.up­date.microsof­t.com/microsof­tupdate/v6/de­fault.aspx?ln=cs

Další odpovědi
cochee

Mi se XP neaktualizují a to proto, že jsem to zakázal – aktualizuji si je ručně. Není mi potřeba zavádět například nové certifikáty pro SmartCard, když ji nepoužívám, nepotřebuji ani například aktualizace Microsoft Outlook, když jsem nainstaloval Office bez něj. A tak dále.