balca

windows xp a pripojeni k internetu

Dobry den,prosim poradil by mi nekdo jak zprovoznit pripojeni k internetu ve windows xp.
Pocitac mam pripojen dratem k zasuvce+mam router,abych se mohl pripojit pomoci telefonu,notebooku.
Pred win xp jsem mel nainstalovany Linux kde jsem se pripojil bez nejmensich problemu a na. notebooku s win 7 take neni problem.
Co mam tedy delat potrebuji system aktivovat+aktu­alizace atd…
Dekuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Mrknout se na nastavení sítě, popřípadě dát DHCP, jestli je povoleno, a samozřejmě musí bít nainstalován ovladač k síťovce, jestli tedy chybí.

Další odpovědi
Hlada

Připojení k místní síti/Vlastnosti – zaškrtnout TCP/IP/Vlastnosti – Získat adresu DHCP i DNS automaticky
Kdyby to nefungovalo, tak zkuste:
Připojení k místní síti/Podpora/O­pravit