Slezsky fc

Windows Update chyba 80071A91 ?

Jak k obnovení systému souborů Resource Manager, pokud dojde k chybě 0×80071A91

1. Klepněte na tlačítko Spustit , klepněte na tlačítko Všechny programy , klepněte na položku Příslušenství , klepněte pravým tlačítkem myši Příkazový řádek a zvolte Spustit jako správce .
. 2 V okně příkazového řádku, které budete potřebovat, aby zadejte následující a stiskněte klávesu ENTER :
fsutil zdroj setautoreset platí C: \
. 3 Poznámka: Budete muset nahradit C: \ písmenem jednotky, které systém Windows Vista je nainstalován.
4. Restartujte počítač, a poté se pokusíte nainstalovat neúspěšné aktualizaci (y).

já když to tam napíšu tak jak vždy restartuju počítač a dám ty stejné akualizace znovu nechám instalovat tak se mi vždy zobrazí ta stejná chyba (chyba 80071A91) jak to mám uložit do toho příkazového řátku ?

Odpovědi
Bedy

Jaký máte operační systém + vydání Service Pack?

Jukněte kdyžtak sem: http://suppor­t.microsoft.com/kb/9473­66