led

Windows Thin PC

odľahčená verzia Windows 7 pre staršie PC a netbooky. Kompletná inštalácia niečo cez 2,5GB. Finálna verzia by mala byť dostupná do leta. Myslíte, že bude o ňu záujem aj u nás, alebo radšej ostať na Win XP?
http://www.pcpo­radenstvi.cz/win­dows-thin-pc-nova-virtualizovana-windows-7

Nejlepší odpověď
beer

Taky jedu na XP (Pro) a nezbývá nám než počkat. Uvidíme jak to bude vypadat a předpokládám, že by to mohlo být jak v CZ tak SK )) No a kdyby nám to z nějakého důvodu nevyhovovalo – můžeme klidně zůstat dál u XP i bez Win podpory – na to je ale zatím ještě čas )