bolak

Windows movie maker nechce šlapat…

Je to divný, vždycky když ho spustím, tak se normálně otevře, ale po dvou vteřinách se sám vypne. Zkoušel jsem ho otevřín pod jiným účtem a tam funguje, nicméně tam zas nejde uložit soubor filmu…

Zkoušel jsem i nainstalovat novej, ale nic to nezměnilo, netuší někdo kde by moch bejt problém? A jde nějak odebrat windows movie maker, abych ho mohl vyčistit i z registrů? Protože v klasický nabídce pro přidání/odebrání programů není vůbec zobrazenej…

Nejlepší odpověď
Bedy

Windows Movie Maker je součást WinXP/Vista a tudíž nejde odinstalovat. Jdou akorát odstranit spouštěče pomocí Start-Ovládací panely-Přidat nebo odebrat programy-Přidat nebo odebrat součásti systému Windows.
Máte-li Visty, nainstalujte si Windows Live Movie maker, který je součástí balíku Windows Live Essentials. Odmítněte instalaci Bing baru nebo MSN Toolbaru, bude-li nabízeno.
Nebo můžete nainstalovat WIndows Movie Maker 2.6 – http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/download/de­tails.aspx?id=34

Do Windows XP můžete zkusit nainstalovat program Microsoft Photo Story, pokud vytváříte videa z obrázků.

V opačném případě zkuste program VirtualDub nebo Avidemux.

Další odpovědi
Braník

Windows movie maker zkus odinstalovat přes Ccleaner,pokud jej používáš,otevři ccleaner,klikni na nástroje a tam Movie maker smažeš,pak zkus znovu nainstalovat.pokud používáš xp,tak je mowie vestavěný v pc,pokud máš Visty nebo Windows7 tak zkus instalovat Windows live movie maker,je mnohem lepší a je tam více efektů.ke stažení zde

http://g.live­.com/1rewlive4-all/cs/wlsetup-all.exe

elektrikář

Zřejmně bude potřebovat koupit nové boty.