tomvot99

Windows Movie Maker .avi ?!

Ahoj,
udělal jsem video na mobilu. Dal jsem ho do pc a teď ho chci dát do Windows Movie Makeru, ale když ho tam dám, je na něm žlutý vykřičník a video se ani nespustí. Na pc se normálně spustí, ale tady prostě ne.
Co stím?
Díky

Odpovědi
badisko

klikni na to video pravym tlacitkem na mysi a pak vlastnosti…podel se s nama o tvuj format onoho videa …jinak si ho muzes predelat treba timto…http://ww­w.stahuj.centrum­.cz/multimedi­a/prevody_for­matu/format-factory/ do pozadovaneho formatu ..on movie maket taky nezbasti kazdej format…:D..takze si ho dej treba do avi..pak si ho uprav v movie makeru..a pak uz si ho dej do pozadovaneho formatu…treba do Mp4…:D
Doplňuji:
zde mas navod ..format factory…http://ma­gazin.stahuj.cen­trum.cz/jedno­duchy-prevod-formatu-s-format-factory/ jinak ti doporucim ..pri instalaci odmitni toolbar ..myslim ze je tam… ask…at nemas zaneredanej PC od techto zmetku …pokud uz ale ano pouzij toto. http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/antiviry/jed­noucelove/jun­kware-removal-tool/...Junkware Removal Tool na par kliknuti odstranis toolbary jako ..

Ask Toolbar
Babylon
Browser Manager
Claro / iSearch
Conduit
Coupon Printer for Windows
Crossrider
Facemoods / Funmoods
iLivid
IncrediBar
MyWebSearch
Searchqu
Web Assistant takze se vyplati ..je free a facha jak ma…

MocacekCZ

Movie maker umí pracovat pouze s určitým formátem videa (myslím že jenom v .AVI ) zkus to video překonvertovat

cochee

.avi formát je takzvaný kontejner a může obsahovat video v mnoha různých formátech. Kromě videa obsahuje samozřejmě i zvuk (zase spousta možných formátů) a případně i titulky. Takže musíš zjistit, jaký formát videa žere MovieMaker a jaký formát ukládá tvůj mobil. Ke zjištění potřebuješ program například MediaInfo, nebo třeba videopřehrávač KM Player umí zobrazit docela dost informací o přehrávaném videu. Pak video z telefonu konvertuješ na tvar, který umí ten MovieMaker, k tomu se hodí zde hodně propagovaný FormatFactory.
Doplňuji:
Opravuji: .avi není formát, ale typ souboru

badisko

Junkware Removal Tool http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/antiviry/jed­noucelove/jun­kware-removal-tool/?g[hledano]=jun­kware%20removal%20to­ol&g[oz]=4.9.4