Sypi

Windows media player X VLC media player.

Pri prehravani ve VLC media player je kvalita filmu mnohem horsi…jakoby kostickovana…nez pri prehravani ve Windows media player… jak je to mozny?
Diky

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já mám jak Windows Media Player, tak i VLC media player. Musím souhlasit, že ve VLC jsou filmy velmi špatně přehrávané. Proto tento program používám jen na přehrávání písniček. Windows Media Player mi přestal už i filmy přehrávat. Proto jsem se obrátila zde na Odpovědi a po doporučení pana Miroslava jsem si nainstalovala KMPlayer. Filmy se mi nesekají, je úžasný obraz, prostě nádhera. Jsem maximálně spokojena. Doporučuji 😉

Další odpovědi
ladyhawke

Media Player Classic kupodivu přehraje vše snad i z kouřových signálů, dokonce i lépe než VLC i WMP, ty nejsou nic moc přestože WMP se tváří designově přívětivěji…

anonym

Zkuste nejnovější verzi VLC, WWW.videolan.org , ta by měla odstraňovat dřívější nedostatky v hardwarové akceleraci a také by měla zvládat hardwarovy posprocessing obrazu (vyhlazení, podobně jako wmp)

Jinak padlo tu doporučení mpc, ten tyto problémy s kvalitou obrazu skutečně nikdy neměl, stahovat ho můžete jako součást nezbytného balíku kodeků např cccp http://www.slu­necnice.cz/sw/cccp/