Kanovka

Windows Media Center

Dá se ve windows media center pustit dva programy najednou, například čt1 a novu zároveň?

Odpovědi
HorkaPolivka

To nezáleží na Windows Media Center, ale na tom, zda tuto funkci podporuje TV karta. Podívejte se do specifikací od vaší TV karty. Tato funkce se nazývá PAP (Picture And Picture – Obraz a obraz). Můžete se setkat také s PIP (Obraz v obraze) atp. Vše najdete v dokumentaci. Pokud to tam nebude, zřejmě to nebude možné.