Myšák V.

Windows Live Mail

Zdravím.Prosím nevíte někdo jak se zbavit pošty,která nejde odeslat?Už asi 14 dní mi hlásí chybovou hlášku,že poštu nelze odeslat.Bylo to video posílané přes depo.cz.A není to ani v konceptech a ani v odeslané složce.Je to docela otravné.Díky.M.

Odpovědi
Bobby

doporučuji tento program vůbec nepoužívat, jedná se o xindl od Microsoftu který je zdarma ve windows. Něco jako Outlook express. Nainstalujte Outlook 2010 nebo zdarma Mozilla thunderbird