Armanej60

Windows Live

Dobrý den
Mám notebook, ve kterém mám Windows Live a rád bych si přes něj stáhnul nějaký program. Jestli Windows Live máte, mohl byste mi říct, že když si stáhnu z toho nějaký program (třeba movie maker) tak jestli je to zadarmo nebo se za to platí?

Nejlepší odpověď
SinceX

Windows Live je snad jediný program od Microsoftu, který dodává ostatní programy do systémů. Většinou se dodává s aktualizacemi nebo už je předem předinstalovaný.

Mám za to, že tam je Movie Maker, Microsoft SilverLight, Messenger. nebojte, je to zdarma. Myslím, že byste se nemusel ničeho bát a jak pořád všem říkám – aktualizovat, aktualizovat..;)

Další odpovědi
Děda Louda

Programy obsažené v nabídce Windows Live Essential jsou free, tedy zdarma. Slušný výběr.