Retko

Windows Essentials crap…

Smazal jsem to, za par dni jsem to tam mel zase.. Nevite proc??

Ted jsem to smazal a mezi windows update to nevidim (i po kliknuti na hledat aktualizace)

Odpovědi
anonym

myslíte asi Windows Live Essentials … protože firma microsoft se prostě potřebuje prosadit na internetu a zkrátka za každou cenu chtejí abyste to používal ! nebo alespoň aby vám to zabíralo místo na obrazovce ! 🙂

a protože ta samá firma má zcela pod kontrolou automatické aktualizace vašeho počítače tak to tam mohou tímto způsobem ládovat znovu a znovu i když to stokrát odeberete, i když o to nestojíte 🙂 bohužel

teď to tam třeba není ale za čas to přidají znovu. Už jsem to mnohokrát odinstaloval, a mnohokrát dokonce tuto konkrétní aktualizaci zakázal, stejně se to objevilo jako nová aktualizace znovu.

je to jeden z těch nepatrných důvodů, proč se této k firmě ujalo označení „evil company“, na uživatele jen málo kdy bere zřetel a vždy si nějakým podobným podrazem nakonec prosadí svou

--

co proti tomu můžete dělat ? zapněte si poloautomatické aktualizace (automaticky stahovat ale pred samotnou instalaci se nejdriv zeptat) a zkontrolujte si pokazde, co vám tam vlastně automaticky chodí do počítače. O co nestojíte to odškrtněte. Je to pracné, ale o jiné účinné možnosti nevím. Snad jen vypnout automatické aktualizace zcela, ale to by mohlo být dvojsečné.