Avatar uživatele
Retko

Windows Essentials crap…

Smazal jsem to, za par dni jsem to tam mel zase.. Nevite proc??

Ted jsem to smazal a mezi windows update to nevidim (i po kliknuti na hledat aktualizace)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas před 4878 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

myslíte asi Windows Live Essentials … protože firma microsoft se prostě potřebuje prosadit na internetu a zkrátka za každou cenu chtejí abyste to používal ! nebo alespoň aby vám to zabíralo místo na obrazovce ! 🙂

a protože ta samá firma má zcela pod kontrolou automatické aktualizace vašeho počítače tak to tam mohou tímto způsobem ládovat znovu a znovu i když to stokrát odeberete, i když o to nestojíte 🙂 bohužel

teď to tam třeba není ale za čas to přidají znovu. Už jsem to mnohokrát odinstaloval, a mnohokrát dokonce tuto konkrétní aktualizaci zakázal, stejně se to objevilo jako nová aktualizace znovu.

je to jeden z těch nepatrných důvodů, proč se této k firmě ujalo označení „evil company“, na uživatele jen málo kdy bere zřetel a vždy si nějakým podobným podrazem nakonec prosadí svou

--

co proti tomu můžete dělat ? zapněte si poloautomatické aktualizace (automaticky stahovat ale pred samotnou instalaci se nejdriv zeptat) a zkontrolujte si pokazde, co vám tam vlastně automaticky chodí do počítače. O co nestojíte to odškrtněte. Je to pracné, ale o jiné účinné možnosti nevím. Snad jen vypnout automatické aktualizace zcela, ale to by mohlo být dvojsečné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek