hubickova

WINDOWS DEFENDER

Na spodní liště na notebooku na téhle ikonce s názvem Windows defender je jakoby vykřičník.Co ta ikonka znamená,na co je a co s tím?Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

to zjistíš pokud na tu ikonku s vykřičníkem najedeš kurzorem a chvíli počkáš, zobrazí se bublina která problém popisuje. Poklepáním na ikonu problém vyřešíš.

Další odpovědi
anonym

Pokud ti fungují automatické aktualizace, znamená ten vykřičník, že Win Defender ´zhodnotil´, že by bylo na čase proskenovat systém – tedy WD spusť a udělej to.