tomovka

Windows 8 vs. WoW

Mám problém – mám nově win 8 ale zároveň hraju wow, a když zmáčknu f1-f5 jakožto aktivaci spellů, provede windows nějakou akci, podle toho co zmáčku. mohu si to nějak přebindovat? myslím v OS, ne ve hře, tam to už nemám kam dát

Odpovědi
Juricaj

Mám taky 8ičky, ale klávesovou zkratku používá jen při f3. Popřemýšlej, jestli to ještě nebudou třeba nějaké speciální klávesové zkratky např. od ovladačů grafické karty apod. Jinak ti nezbývá než googlit a procházet diskuzní fóra.