nimecacek

,,windows 8 Transformation Pack 7.0,, otázka je v popisu této otázky musíte na tuto otázku zmáčknout a tam to máte.

Hele nevíte jestli windows 8 Transformation Pack 7.0 když to nainstaluju tak to pak můžu dát vše do češtiny?( po instalaci nebo spíž po změně vzhledu), a zůstanou mi data a programy po instalaci nebo spíž po změně vzhledu?

Nejlepší odpověď
badisko

WOW nekecej otazku musime otevrit?..a ja si porad rikam ze mi vzdy u otazek neco chybi a nemuzu odpovidat ..dobrej postreh chlape :D No a naco ho davas ?..na XP..:D jsou i lepsi varianty jak si zmenit windows k obrazu svemu…Ano vse ti zustane tak jak to bylo ..ale pokud mas Ang windows tak stejne bude i po predelani vzhledu v anglictine…takze nic ti z pocitace nezmizi a vse zustane na svem miste ..az do doby dokud to neodinstalujes ..ale nikdo ti nemuze zarucit ze ti nejake malickosti jako prar ikon atd ..nezustane v pocitaci ..a pokud mas slapsi nebo starsi PC tak ti to bude zartezovat system…Dobrej transformacni balik je Vista Inspirant minimalne zatezuje System..ale zase po odinstalaci se ti nemusi vse zmenit na windows XP vetsinou to byva ikona kose ..;D
Doplňuji:
Ono vetsinou staci mit nainstalovat do slozky ..windows (resouces>themes ) spravne tematko ..(themes) ..ale co mrkni tady http://letecka­posta.cz/860783203 nepotrebujes hned transformacni balik..a nejakou tu funkcni aplikaci …ja to mam vyreseno takto …:D..