Vladislav97

Windows 8 – pomoc

Dobrý den,

pořebuji prosím pomoc. Já nemůžu uspořádat různé dokumenty, obrázky či stránky ve složce podle sebe. Je tam jenom: Podle názvu, typu apod., ale když se snažím přesunout nějaký dokument vedle nějakýho jinýho dokumentů, tak to prostě nejde. Předem díky. (Jinak ve Windows 7 mi to šlo…)
Doplňuji:
Na ploše je to v pořádku, ale ve složce mi to nejde – tak zrovna taková volba není (autom. zarovnani)

Odpovědi
Bedy

Zkuste zrušit volbu Rovnat automaticky, pokdu tam je zaškrtnutá.