Luni

windows 8 – internet jde chvíli rychle a pak se zasekne … co s tím ?

Ahoj, koupil sem si noteabook od Lenova s i3 má windows 8. Když sem na internetu tak to chvíli jde bez potíží a pak najednou zasekne.. Nevíte čím by to mohlo být na druhém noteabooku se mi to neděje…
Doplňuji:
Mowla wifi , routrem to asi nebude když mi to na druhém noteabooku jde v pohodě a sou na stejným… jinak jde o noteabook Lenovo IdeaPad B590

Nejlepší odpověď
anonym

Zkontroluj si

  • ´rychlost´ netu (ping, přenosy – nejlíp proti serveru providera)
  • vytíženost počítače (Správce úloh, záložka Výkon)

___
Jinak – v takovém dotazu je vhodné uvést více podrobností – způsob připojení (příp. providera a lokalitu), prohlížeč, konfiguraci pecka (typ notesu)…
Doplňuji:
OK – psal jsem to ´obecně´…
😉
Co ten Správce úloh?

Další odpovědi
jpau

Pokud je chvíle velmi krátký okamžik, pak by to mohl být příliš iniciativní firewall… Popř. nějaká lenovo blbost, co se snaží připojit k něčemu jinému (např. ke kabelu místo wifi apod.)

Mr. Jekyl

A zkoušeli jste to vypnout a zapnout?