nudleater

Windows 8 ctrl alt delete

Nevim proc, po par minutach se obrazovka vrati zpet do normalu do stavu kdy jsem nechal pocitac do ctrl alt delete modu (prepnulo se to samo) nevite jak to zrusit? Diky.

Odpovědi
anonym

  1. Klepněte na tlačítko STARTt, do pole HLEDAT zadejte NETPLWIZz a stiskněte klávesu ENTER. Požadováno oprávnění správce Pokud vás systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadejte heslo nebo proveďte potvrzení.
  2. Klepněte na kartu „Upřesnit“, zaškrtněte políčko „Požadovat stisknutí kláves CTRL+ALT+DELETE“ a potom klepněte na tlačítko OK.

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-vista/enable-or-disable-secure-logon-ctrl-alt-delete